Autoelamud Eestis

Eestil on mitu nägu

Romantika, lõõgastumine või aktiivne tegevus – põnev maa nõuab avastamist McRentist võetud autoelamu abil. Pole vahet, kas olete noor või vana, sellel maal on kõigile midagi pakkuda.

Alustage oma reisi pealinnas Tallinnas, kus saate nautida moodsa elu mugavusi, mitmekesist ööelu, omanäolist kultuuri ja ajaloolist ümbrust. Tallinnas on ka imeilus loomaaed, mis sobib tervele perele. Eesti veinipealinn Põltsamaa pakub samuti palju avastamisrõõmu. Linn on kuulus oma ilusate parkide, romantilise Roosisaare ja punase kirikutorni poolest. Loomulikult tasub maitsta kohalike veinimeistrite toodangut Põltsamaa lossis. Suurepärane paik, kus leidub ainulaadseid puhtaid randu ning muljet avaldavaid männimetsasid, on Narva-Jõesuu, mida kutsutakse ka Läänemere pärliks. See on ideaalne koht peredele ja armastajatele, kes soovivad jalutada, ujumas käia, mudavanne võtta või lihtsalt nautida ainulaadse linna rahu ja ilu.

Mitte ainult elamus neile, kes sporti armastavad – Eesti talvel

Eesti pole vaimustav ainult suvel, siin võib ka talvepuhkust nautida. Eesti talved on väga külmad, aga välisporti on siin juba kaua tehtud. Aktiivse ja sportliku puhkuse nautimiseks on palju võimalusi – te võite suusatada, lumelauaga sõita, lumesaabastega käia, uisutada või kelgutada. Jäätunud kosed, rannikud ja meri pakuvad unustamatut vaatepilti.
Eestlased on saunarahvas. Saun aitab pärast sporti suurepäraselt taastuda. Kuuma sauna ja külma lume kombinatsioon värskendavad nii keha kui ka hinge. Suitsusaun ja tünnisaun aitavad samuti lõõgastuda.

Ei saa soodsalt sisseoste teha? Eestis küll saab!

Mis käib eduka puhkuse juurde? Just nii, sisseostud! Eestis on hinnad tavaliselt odavamad kui teistes Euroopa riikides, seega on see hea sihtpunkt ostuhuvilistele, kes ei soovi hoiupõrsast röövida. Tallinna lugematud ostukeskused pakuvad võimalust nõrkemiseni sisseoste teha ning vanalinnas olevatel ostutänavatel leidub mitmesuguseid poode, kus müüakse traditsionaalset ja tänapäevast kaupa ning ka Eesti delikatesse.

Võtke ette unustamatu reis läbi Eesti ning õppige tundma selle maa mitmeid tahke. Saagu meie renditavast autoelamust teie ratastel kodu terve reisi ajaks.

Autoelamud Eestis

Top